Na górę
NEWSLETTER
back

V Międzynarodowa Konferencja Scena Jutra
…łączymy świat artystów ze światem technologii już po raz piąty...
 

29 - 30 marca 2023 | Teatr Wielki - Opera Narodowa
 
 
To święto ludzi związanych ze sceną oraz nowymi technologiami. To także okazja do nawiązania nowych kontaktów oraz poznania wielu inspirujązych rozwiązań scenicznych.

Najbliższa edycja potrwa dwa dni, podczas których uczestnicy wysłuchają licznych wystąpień odbywających się na dwóch scenach - Inspiracje oraz Dyskusje. Wśród tematów podejmowanych w czasie Konferencji pojawią się między innymi: ekologia, eudkacja, bezpieczeństwo oraz innowacje. W najbliższej edycji dużo czasu poświęcimy też ludziom - innowatorom i praktykom, którzy tworzą współczesną scenę i wyznaczają trendy dla sceny jutra. Doceniając ich pracę, po raz pierwszy uhonorujemy ludzi sceny Statuetkami Scena Jutra, które zostaną wręczone podczas wieczornej gali 29 marca 2023.
 
Scena Inspiracje zlokalizowana będzie w Salach Redutowych. To miejsce i czas dla osób szukających inspiracji, ale również rozwiązań, które mogłyby zastosować w swojej pracy. Tylko tutaj spotkacie osobistości świata sceny, które realnie wpływają na kształt jaki ma ona teraz i będzie miała w przyszłości. Tam swoje stoiska będą mieli też przedstawiciele dystrybutorów i producentów sprzętu scenicznego, a także przedstawiciele uczelni i stowarzyszeń.
 
Scena Dyskusje znajdować się będzie na "Kamieniu". Tam po raz kolejny spotkają się ze sobą przedstawiciele różnych zawodów związanych ze sceną oraz artyści, po to by podyskutować na najbardziej aktualne tematy. W podzielonym na bloki tematyczne harmonogramie, każdy będzie miał możliwość posłuchania jak zmienił się rynek sceniczny w ostatnim czasie oraz w którym kierunku będzie zmierzać przez najbliższe lata...
 
Obie strefy połączone będą foyer sceny głównej, gdzie znajdą się dodatkowe atrakcje, stoiska informacyjne, bary oraz przestrzeń networkingowa - tu wszyscy uczestnicy będą mogli swobodnie spotykać się by nawiązywać kontakty i podtrzymywać już istniejące relacje...
 
Konferencja Scena Jutra 2023 to wydarzenie, którego celem jest:
  • edukowanie
  • inspirowanie
  • nawiązywanie kontaktów
  • budowanie świadomości nadchodzącyh trendów
  • pokazywanie nowych możliwości technicznych
  • tworzenie wspólnego technicznego języka w celu swobodnej komunikacji 
 
 

wszystkie PRELEGENCI DOKUMENTY WESPRZYJ NAS
skos czarny
wesprzyj nas
ORGANIZATORZY
SPONSORZY
PARTNER MERYTORYCZNY
PARTNER KREATYWNY
PARTNER TECHNOLOGICZNY
PARTNER WSPIERAJĄCY
PATRON MEDIALNY
Formularz kontaktowy