Na górę
NEWSLETTER
back

KREATOR SCENY JUTRA

Bezpośrednim celem Konkursu jest wyróżnienie firm, osób lub organizacji, które miały znaczący wpływ na rozwój w różnych dziedzinach życia społecznego, kulturalno-rozrywkowego czy technologicznego oraz wyróżnienie polskich osób i projektów o dużym wpływie na branże sceniczną w skali lokalnej, ogólnopolskiej lub międzynarodowej.

Laureatami pierwszej edycji zostali: Wojciech Kępczyński - dyrektor Teatru Muzycznego ROMA, Lucjan Siwczyk - właściciel TRANSCOLOR, Andrzej Groda - właściciel firmy GRODA oraz Krzysztof Polesiński - właściciel firmy AirPol, którzy w tym roku razem z Zarządem Fundacji Scena Jutra stanowić będą jury, by wybrać laureatów w sześciu kategoriach:

• Światło 2023
• Dźwięk 2023
• Obraz 2023
• Design 2023
• Young Talent 2023
I wreszcie najważniejszy tytuł:
• Kreator Sceny Jutra 2023, czyli osoba lub grupa osób, które zrealizowały w minionym roku innowacyjne projekty w dziedzinach, takich jak: technologia, ekologia, edukacja, architektura, kultura, rozrywka, sztuka, polityka czy biznes związane z branżą sceniczną.
 
Znasz osobę, projekt, usługę, wydarzenie lub urządzenie, które w szczególny sposób zapadły Ci w pamięć w 2023 roku i uważasz, że zasługują na tytuł Kreatora Sceny Jutra w jednej z powyższych kategorii?

Zapoznaj się z regulaminem i do 10marca 2024 zgłoś swoich faworytów wypełniając dedykowany formularz.
Jury konkursu wybierze po trzech finalistów z każdej kategorii, którzy zostaną zaprezentowani 9 kwietnia 2024 uczestnikom VI Międzynarodowej Konferencji Scena Jutra w PKiN w Warszawie. Wtedy poznamy też zwycięzców, którzy otrzymają statuetki oraz pamiątkowe dyplomy.

Pomóż nam wyszukać talenty, odkryć unikalne inicjatywy oraz nietypowe zastosowania urządzeń i technologii, które budują polską scenę jutra.

Dzięki Tobie dowiedzą się o nich inni. W kraju i na świecie!
 
 

wszystkie WESPRZYJ NAS
skos czarny
wesprzyj nas
Formularz kontaktowy