Na górę
NEWSLETTER
back

V Międzynarodowa Konferencja Scena Jutra
Teatr Wielki - Opera Narodowa | 29-30 marca 2023

Dwie sceny: INSPIRACJE i DYSKUSJE, prawie 1.000 gości, 20 niesamowitych prelekcji, 14 dyskusji o teatrze, edukacji, biznesie i nowych technologiach oraz Ai... rozdane, po raz pierwszy, statuetki "KREATOR SCENY JUTRA" a także jubileuszowe AFTERPARTY - Taka była Konferencja Scena Jutra 2023! Dziękujemy!

29 i 30 marca 2023 "Ludzie Sceny" i nie tylko, spotkali się w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej na V Międzynarodowej Konferencji Scena Jutra! Przestrzeń Konferencji była podzielona na dwie sceny: INSPIRACJE oraz DYSKUSJE, a we foyer Teatru Wielkiego stworzyliśmy miejsce do networkingu, gdzie było można nawiązać kontakty z innymi uczestnikami wydarzenia oraz obejrzeć liczne stoiska firm które nas wsparły w tegorocznej edycji. Bo Konferencja Scena Jutra to nie tylko miejsce powstawania nowych pomysłów, inspiracji i rozmów na kontrowersyjne tematy. To także wystawa sprzętu - technologii przyszłości i ciekawych projektów edukacyjnych.

W trakcie minionej już edycji Konferencji poruszyliśmy różnorodne tematy, związane z technologią, innowacjami, ekologią, bezpieczeństwem i edukacją, a także trendami jakie dziś pojawiają się w sztuce, technice i rozrywce. Omówiliśmy zagadnienia związane z technologią, kreacją oraz organizacją wydarzeń artystycznych i wspólnie porozmawialiśmy o tym, jak sprawić, by sztuka wywoływała jeszcze silniejsze emocje z pomocą nowoczesnych narzędzi. Nie zabrakło zagadnień wpływających na biznes - porozmawialiśmy o tworzeniu immersyjnych doświadczeń dla marek.
 
Dużo czasu poświęciliśmy również niezwykłym ludziom - innowatorom i praktykom, którzy tworzą współczesną scenę i wyznaczają trendy dla prawdziwych Scen Przyszłości. Chcąc docenić ich pracę, po raz pierwszy uhonrowaliśmy ich statuetkami Kreatorów Sceny Jutra. Laureatami tego rocznej nagrody "Kreator Sceny Jutra" zostali:

Wojciech Kępczyński - Teatr Muzyczny ROMA
Lucjan Siwczyk - TRANSCOLOR
Andrzej Groda - Andrzej Groda Aranżacja Realizacja Światła
Krzysztof Polesiński - Airpol Sound & Light

Po pierwszym dniu Konferencji wraz z nominowaną do Fryderyków Zalią, wspólnie świętowaliśmy jubileusz Sceny Jutra w Teatrze Capitol w Warszawie!
 

wszystkie WESPRZYJ NAS
skos czarny
wesprzyj nas
Formularz kontaktowy