Na górę
NEWSLETTER
back

Scena Jutra 2018

29 listopada 2018 roku w Teatrze Muzycznym ROMA odbyła się konferencja Scena Jutra poświęcona wykorzystaniu nowych technologii i multimediów w realizacji spektakli teatralnych, koncertów i wielkoformatowych eventów. To pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce, którego organizacja była wspólnym przedsięwzięciem firm Prolight, Polsound oraz Teatru Muzycznego ROMA.

W całodziennej konferencji wzięło udział ponad 600 uczestników z Polski i zagranicy związanych z teatrem, telewizją i estradą, a także przedstawiciele szkół artystycznych, agencji marketingowych oraz firm kooperujących z szerokopojętym rynkiem scenicznym.
Spotkanie otworzył specjalnie przygotowany pokaz muzyczno-baletowy pt. „Ewolucja” w reżyserii Sebastiana Gonciarza. Następnie gości powitał Dyrektor Teatru Muzycznego ROMA, Wojciech Kępczyński, który w kilkunastominutowej rozmowie prowadzonej przez Sebastiana Słomińskiego wspominał dwie musicalowe dekady ROMY przede wszystkim pod kątem rozwoju technicznego teatru. Kolejne prezentacje przybliżały uczestnikom aspekty poszczególnych rozwiązań.
Jednocześnie na Małej Scenie, odbywały się panele dyskusyjne (udział wzięli m.in. Sarah Ellis i Borys Kudlička) i mini warsztaty, a na Sali Baletowej zorganizowana została wystawa najnowocześniejszego sprzętu.

wszystkie LUDZIE GALERIA WESPRZYJ NAS
skos czarny
GALERIA
YouTube
Aftermovie 2018
 Scena Jutra 2018
wesprzyj nas
Formularz kontaktowy